Home › Na koniec, mogę powiedzieć

Na koniec, mogę powiedzieć

Na koniec, mogę powiedzieć, że używa obu rąk na siebie, a ona po prostu impaling usta na mojej schlong, wbijając jej twarz na ścianie, starając się zmusić mój kogut w dół jej niewiele gardła. I za każdym razem, gdy próbuje ona staje się trochę bardziej mojej męskości dół jej przełyku. Czuję jej odruch wymiotny na mnie i czuje się tak dobrze, tak gorąco ... woman-1042428_1920.jpg Ona jest tak zdecydowani coraz mnie i tak dobry, że zapomnieć o sobie, a ja strzelać gorący ładunek prosto w jej usta, bam! Ale wiesz co? Ona dostaje tak włączone uczucie mi wyładować w ustach, ona cums też. Bez pytania. Mógłbym powiedzieć była przepełniona mojej spermy, ale ona po prostu nie mógł się nacieszyć! Kolana były słabe przez czas jej slurped ostatnią kroplę z mojego penisa.

Człowiek, dotyk młodej dziewczyny, tylko 18, Cumming tak, z penisa w ustach, praktycznie krzyczy orgazm, podczas gdy ona wysysających nasienie prosto z piłki! Nie ma nic innego jak to!

Nie widziałem ją znowu na chwilę. Ja tylko zatrzymał się w sklepie co kilka tygodni, więc to może sześć tygodni przed więcej była tam w tym samym czasie byłem. Ale myślałem o niej. Nie przeszkadza mi mówi ci, doszedłem w ręku kilka razy, po prostu pamiętać, że słodka młoda Cocksucker. Więc kiedy okazało się, że był z powrotem w otwór chwały, ja wskoczyłem linię pozwolić jej ssać mnie ponownie.

Mój kutas był tak twardy, od samego początku tym razem, pamiętając i przewidywanie dotyk jej niedoświadczony, ale gorące, namiętne usta. Chłopiec I niespodzianka. Była ćwiczyć! Była tak entuzjastycznie, ale o wiele bardziej doświadczony. Tym razem dała mi najlepszą oral, jaką kiedykolwiek miałem w moim życiu!

To było jak przypomniała mi, jej usta były tak przyjemne. Pierwszą rzeczą, wzięła całą długość mojego big cock całą drogę w dół jej gardła. Nie wiele dziewczyny mogą zrobić! Wzięła w nim takiej przyjemności. Nie mogła oddychać mojego penisa wypełnianie jej gardła w ten sposób, ale ona została na mnie tak długo, jak tylko mogła, prawdopodobnie była aż zawroty głowy, trudności w połykaniu i połykania, chwycić głowę i wał z jej mięśnie gardła, tak więc ona czuł mój przyjemność przez usta.

Ona po prostu przechowywane Brak tchu, a potem idzie w dół na mnie ponownie. Gardło mam bardzo śliskie z tego specjalnego głębokiego gardła śliny, i wsunął jej do gardła jak wysmarowanej słupie. Ona nigdy nie przestał kręcenie jej język wokół mnie też, dopóki moje kulki dokręcone i nie mogłem się powstrzymać. Zeszłam jej przełyk jak węża pożarniczego, moje kule pulsujący z każdym strumieniem gorącej spermy. Czułam długie liny cum pompowania przez całą długość mojego fiuta, zmuszając ich wyjście z mojego szczeliny, pulsujący do niej. Słyszałam ją dławiąc się, ale trzymała się na ssanie i ssanie, chce się więcej.

Przyjechałem tak mocno, że dosłownie przewrócił się do tyłu. Czułem się tak dobry, że roześmiał się głośno. Słyszałem jej śmiechu też i lizanie cum z całego ustach. Mam ponownie mieszkał tej chwili tak wiele razy, pamiętając jej aksamitne usta i śliskie szczelność gardle, jej głód moim cum ...

By | on Tuesday, March 14 2017 07:03